Met een team van vrijwilligers zet Stichting BuurtBuik zich in voor een betere buurt. Dit doen we door samen gratis en gezonde maaltijden te maken van gered voedsel. BuurtBuik is actief in Amsterdam, Utrecht en Rotterdam. Een eigen bestuur is verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van de locatie. Op de BuurtBuik Academy wordt iedere bestuurslid opgeleid om een locatie te runnen. Het centrale bestuur zet zich in voor het voortbestaan van BuurtBuik en is onbezoldigd.

Het centrale team

Jeroen Kamstra

Voorzitter
Centraal bestuur
jeroen@buurtbuik.nl

Robert Jan Weele

Penningmeester
Centraal bestuur
robertjan@buurtbuik.nl

Liselotte van der Caaij

Marketing & Academy
Centraal bestuur
liselotte@buurtbuik.nl

Kathelijne Eisses

Fondsenwerving
Centraal bestuur
kathelijne@buurtbuik.nl

Carlyn Hendriks

Communicatie
Centraal bestuur
carlyn@buurtbuik.nl

Hanneke Westermann

Academy
Centraal bestuur
hanneke@buurtbuik.nl

Annabel Koops

Projectsecretaris
Ondersteuning
info@buurtbuik.nl

Roel Raterink

Oprichter BuurtBuik en Vertrouwenspersoon
roel@buurtbuik.nl

Lokale teams

Per locatie is een enthousiast team van vrijwilligers wekelijks bezig met voedsel redden en gratis maaltijden uit te delen. Ook een keer meehelpen? Meld je aan via een van onze locaties of check onze openstaande vacatures.

Amsterdam Centrum

LEES MEER

Amsterdam Noord

LEES MEER

Amsterdam Oost

LEES MEER

Nieuw-West

LEES MEER

Amsterdam Oud-West

LEES MEER

Amsterdam West

LEES MEER

Zuid

LEES MEER

Amsterdam Zuidoost

LEES MEER

Rotterdam

LEES MEER

Utrecht

LEES MEER

Een kijkje in onze keuken

Word vrijwilliger bij BuurtBuik!